Ważna jest nie tylko muzyka!

Wciąż szukacie DJ-a, który poprowadzi Wasze wesele? Nie możecie się zdecydować na żadną z dziesiątek propozycji, które już otrzymaliście? Każdy kusi, ciągnie w swoją stronę, namawia i przekonuje, a Was nachodzą już myśli, że być może po prostu wymagacie zbyt wiele?

Skądże! Nie macie zbyt wysokich wymagań! To co w tym momencie czujecie, wszystkie Wasze wątpliwości, one są zupełnie normalne!

Wy tylko chcecie wybrać kogoś, komu będziecie w stanie całkowicie zaufać. Kogoś, kto wyciągnie na parkiet nie tylko Waszych rówieśników, ale także grono odrobinę starsze, tak bardzo przyzwyczajone do tradycyjnego wesela z zespołem.

Kogoś, kto będzie potrafił nawiązać pozytywne relacje z każdym gościem weselnym, kto zwyczajnie da się polubić, co przełoży się na jeszcze lepszą atmosferę w tym dniu!

Wasz DJ nie powinien także bać się używać mikrofonu prawda? Przemawianie do  setek osób powinno być dla niego normalnością.

Chcecie mieć pewność, że Waszego DJ-a nic nie zaskoczy. Że będzie w stanie wybrnąć z każdej nieprzewidzianej sytuacji, a także, że swoim spokojem, radą i dobrym słowem spowoduje, że ten wyjątkowy dzień, będzie nieco mniej stresujący.

Zdajecie sobie sprawę z tego, że ważna jest nie tylko muzyka. Musicie wybrać DJ-a, który swoim entuzjazmem zarazi cały parkiet. Takiego, który z uśmiechem wyjdzie do gości i zacznie z nimi tańczyć!

 

Który będzie potrafił słuchać Was i Waszych pomysłów, bo przecież wesele to Wasz dzień i macie prawo zaaranżować go na swój własny sposób, jednocześnie w trudniejszych kwestiach opierając się na kimś, kto na prowadzeniu wesel zjadł już zęby.

 

Przez osiem lat spędzonych w branży, nauczyłem się patrzeć na wesela oczami gości, których zabawiam.

 

Nie oglądając się na konkurencję, wypracowałem swój niepowtarzalny styl prowadzenia imprez.

 

Obiecałem sobie, że stanę się takim DJ-em, przy którym sam jako gość bawiłbym się niesamowicie, co rzeczywiście dzisiaj przekłada się na naprawdę wyjątkowe wesela.

Bezkompromisowe połączenie nowoczesnej elegancji, luzu i mega pozytywnej energii

 

Muzyka miksowana na żywo i idealnie dopasowana do charakterystyki Waszych gości weselnych

 

Animacje taneczne, konkursy angażujące gości, a nawet przyśpiewki za stołami!

 

Brak staromodnych, dwuznacznych zabaw z podtekstami

 

Indywidualny scenariusz imprezy, który wspólnie przygotujemy przed Waszym weselem

 

Niezawodne i najwyższe jakościowo nagłośnienie najlepszych producentów

 

Nowoczesne i tworzące niepowtarzalny klimat oświetlenie

 

Ład, porządek, estetyka ubioru i stanowiska pracy

 

Ciężki dym, napis „LOVE”, dekoracja światłem

 

Możliwość powiększenia składu o dodatkowych muzyków, animatorów, wokalistów itp.