top of page
logo_przezroczyste_biale.png

To będzie wyjątkowy dzień!

Wkrótce jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, dlatego w końcu musieliście stanąć przed tym niełatwym dylematem wyboru oprawy muzycznej swojego wesela. 

To normalne, że szukacie osoby, która zadba o to, by Wasze wesele okazało się jedną z najlepszych imprez w życiu Waszym i Waszych gości! Z pewnością chcielibyście, by był to ktoś, komu będziecie w stanie całkowicie zaufać, kto wyciągnie na parkiet nie tylko Waszych rówieśników, ale także grono nieco starsze, tak bardzo jeszcze przyzwyczajone do tradycyjnego modelu wesela z zespołem.

To musi być również ktoś, kto prowadzi wesela w stylu nowoczesnym, opierając się na kulturze osobistej, kto odbiega od wszelkiego rodzaju staromodnych dwuznaczności i dla kogo stworzenie w tym dniu niesamowitej i niezapomniajen atmosfery jest tak samo ważne jak dla Was!

DJ na wesele38.JPG
DJ na wesele55.JPG

Kogoś, kto potrafi zrobić świetne pierwsze wrażenie, kto będzie potrafił nawiązać pozytywne relacje z każdym Waszym gościem weselnym, kto zwyczajnie da się polubić - bo przecież to wszystko przekłada się na jeszcze lepszą atmosferę w tym dniu!

Wasz DJ nie powinien także bać się używać mikrofonu prawda? Przemawianie do  setek osób powinno być dla niego normalnością. Jednak wesele to przede wszystkim dobrze dobrana muzyka, więc musi też umieć znaleźć złoty środek pomiędzy mówieniem a graniem.

Chcecie mieć pewność, że Waszego DJ-a nic nie zaskoczy. Że będzie w stanie wybrnąć z każdej nieprzewidzianej sytuacji, a także, że swoim spokojem, radą i dobrym słowem spowoduje, że ten wyjątkowy dzień, będzie nieco mniej stresujący.

A będzie o wiele mniej stresująco, jeśli tylko dobrze wybierzecie :). 

Zdajecie sobie sprawę z tego, że ważna jest nie tylko muzyka. Musicie wybrać DJ-a, który swoim entuzjazmem zarazi cały parkiet. Takiego, który z uśmiechem wyjdzie do gości i nie tylko zacznie z nimi tańczyć, ale też poprowadzi niezwykle pozytywne animacje taneczne, które na długo zapadną Wam w pamięci!

 

Który będzie potrafił słuchać Was i Waszych pomysłów, bo przecież wesele to Wasz dzień i macie prawo zaaranżować go na swój własny sposób, jednocześnie w trudniejszych kwestiach opierając się na kimś, kto na prowadzeniu wesel zjadł już zęby. Dzięki temu będziecie wiedzieć, które z Waszych pomysłów da się wprowadzić w życie, a nad którymi lepiej się jeszcze zastanowić. 

DJ na wesele62.JPG

Przez ponad 11 lat spędzonych w branży, nauczyłem się patrzeć na wesela oczami gości, których zabawiam.

 

Nie oglądając się na konkurencję, wypracowałem swój jedyny i niepowtarzalny styl prowadzenia imprez.

 

Obiecałem sobie, że stanę się DJ-em, przy którym sam jako gość bawiłbym się niesamowicie, co dziś przekłada się na naprawdę wyjątkowe wesela!

01_biało-czarne_koło_przezroczyste.png
01_biało-czarne_koło_przezroczyste.png
01_biało-czarne_koło_przezroczyste.png
01_biało-czarne_koło_przezroczyste.png
01_biało-czarne_koło_przezroczyste.png
01_biało-czarne_koło_przezroczyste.png
01_biało-czarne_koło_przezroczyste.png
01_biało-czarne_koło_przezroczyste.png
01_biało-czarne_koło_przezroczyste.png

Bezkompromisowe połączenie nowoczesnej elegancji, luzu i mega pozytywnej energii!

Niezwykle różnorodna muzyka dobierana na żywo i idealnie dopasowana do charakterystyki Waszych gości weselnych

Animacje taneczne, niekonwencjonalne, nowoczesne konkursy angażujące wszystkich Waszych gości

 

Indywidualny scenariusz imprezy, który wspólnie przygotujemy przed Waszym weselem

Niezawodne i najwyższe jakościowo nagłośnienie, które sprawi, że dźwięk będzie czysty  głęboki i przyjemny dla ucha

Nowoczesne i tworzące niepowtarzalny klimat oświetlenie, kontrolowane na żywo i dopasowane do okoliczności imprezy

Ład, porządek, estetyka ubioru i stanowiska pracy

Możliwość niezapomnianej aranżacji wizualnej Waszego pierwszego tańca

Możliwość rozszerzenia składu o dodatkowych saksofonistów, skrzypków i innych muzyków, którzy wyniosą Waszą imprezę na wyższy poziom

 

 

 

 

 

 

Większość par młodych u których grałem, dostała namiary na mnie z polecenia lub sama bawiła się na weselu, które miałem przyjemność prowadzić. 

Dlatego mnie tak samo jak Wam zależy na tym, żeby Wasza impreza była
absolutnie niesamowita!

Kotwica 1
bottom of page