logo_przezroczyste_biale.png

FAQ

Czyli najczęściej zadawane pytania

Czy decydując się na Twoje usługi, podejmuję współpracę z legalnie działającą firmą?


Oczywiście, prowadzę działalność gospodarczą pod nazwą Event Masters Paweł Śledziona (NIP: 5732866546), a wszystkie wpłaty, których dokonujecie są rozliczane z Urzędem Skarbowym. Krótko mówiąc, współpraca ze mną jest całkowicie legalna.
Ile godzin wesela obejmuje Twoja usługa?


Podstawa godzinowa, o której będziemy rozmawiać, wynosi 12 godzin, licząc od momentu pojawienia się pierwszych gości na sali. Oczywiście istnieje możliwość przedłużenia wesela nawet pół godziny przed planowanym końcem, lub indywidualne ustalenie czasu jego trwania już na umowie.
Wesela prowadzisz wychodząc do gości, czy stojąc wyłącznie za konsolą?


Oczywiście, że wychodzę do gości! Prowadzę animacje taneczne, dołączam się do jadącego "pociągu", tańczę z gośćmi zorby, macareny i inne, a przy stole lubię nawet z nimi pośpiewać. Parkietowe szaleństwa ze wszystkimi uczestnikami wesela powodują, że dystans pomiędzy nimi a mną, dosłownie znika :). Dzięki temu mogą się oni czuć swobodnie, co przekłada się na większy luz i energię na parkiecie!
Ile wynosi zadatek i kiedy jest pobierany?


Zadatek wynosi standardowo 1000 zł. Można go wpłacić na dwa sposoby: - W gotówce, w momencie podpisania umowy na spotkaniu twarzą w twarz. - Przelewem, na podstawie wystawionej faktury z terminem płatności, po podpisaniu umowy, niezależnie czy spotkalismy się osobiście, czy rozmawialiśmy wyłącznie przez video-chat i dokonywaliśmy wszystkich formalności na odległość. Możemy umówić się na wpłatę zadatku w bardziej odległym terminie, niekonicznie od razu po podpisaniu umowy. Ogólnie mówiąc - rozmawiajmy, a na pewno dojdziemy do porozumienia ;).
Jakiego rodzaju konkursy i zabawy weselne preferujesz?


Przede wszystkim takie, które w pozytywny sposób zaangażują gości i zachęcą do wzięcia w nich udziału. Będą to zarówno zabawy znane, w zupełnie odświeżonym wykonaniu, lub całkiem innowacyjne, których mogliście jeszcze nigdy nie widzieć. Co ważne, nigdy nie przeprowadzam zabaw dwuznacznych, okraszonych licznymi podtekstami czy wstydliwych. Mnie, podobnie jak Wam, zależy by Wasze wesele było wspominane przez wszystkich bardzo pozytywnie i z uśmiechem na ustach.
Jakiego rodzaju muzykę grasz na weselach?


Z uwagi na to, że na weselu zwykle bawią się przedstawiciele kilku pokoleń, to i muzyka musi być wyraźnie zróżnicowana. Standardowo są to zarówno hity starsze, jak i nowsze. Szybsze i wolniejsze. Dance, latino, disco polo, rock, twist, rock'n'roll, pop to standardy, które potrafią poruszyć do zabawy wszystkich. Na jednym weselu usłyszycie takich wykonawców jak Modern Talking, Abba, Anna Jantar, Zbigniew Wodecki, Lady Pank, Akcent, Michael Jackson, AC/DC, Bruno Mars czy DJ Kungs i Deorro. Jednym słowem dosłownie każdy znajdzie coś dla siebie. Jednakże oczywiście chętnie wysłucham Waszych sugestii, bo być może wymarzyło się Wam wesele w określonym klimacie, lub np totalnie bez disco polo? Te ostatnie lubięchyba najbardziej... ;)
Czy istnieje ingerencja w repertuar lub przygotowanie własnej playlisty utworów?


Oczywiście na Wasze życzenie możemy zrobić imprezę tematyczną, np. w stylu lat 80' czy wesele bez disco polo. Wtedy wspólnie dyskutujemy nad repertuarem, który powinien się na takim przyjęciu pojawić. A grając kilka wesel międzynarodowych, np. polsko-egipskie, polsko-włoskie czy polsko-bułgarskie, nauczyłem się niezwykle elastycznego, w tej kwestii, podejścia. Jeżeli macie listę utworów, które Waszym zdaniem MUSZĄ się pojawić na Waszym weselu, nie może ona zawierać więcej niż 10 pozycji. Wszystkie pozostałe, będę traktował wyłącznie jak sugestie. Takie podejście pozwala mi uniknąć "sztuczności" w prowadzeniu przyjęcia, dzięki czemu podczas wesela jestem maksymalnie efektywny i w jeszcze większym stopniu zarażam gości pozytywną energią. Grając w sezonie weselnym przynajmniej jedno wesele w tygodniu, zwyczajnie wiem jaka muzyka sprawdzi się w danym momencie najlepiej.
Kiedy w jaki sposób następuje rozliczenie usługi?


Rozliczenie usługi (nie licząc zadatku, który pobierany jest wcześniej) następuje po zakończonym weselu w gotówce lub przelewem. Jeżeli płacicie gotówką, na miejscu dostajecie paragon, natomiast jeżeli przelewem, po weselu dostajecie fakturę, którą zgodnie z podanym terminem opłacacie.
Czy istnieje możliwość rozszerzenia usługi o dodatkowego wodzireja, saksofonistę itd.?


Tak, jeżeli szukacie niekonwencjolanego rozwiązania, za dodatkową opłatą przyjadę z saksofonistą, skrzypkiem, wokalistką czy nawet dodatkowym wodzirejem. A może interesuje Was jeszcze bardziej niecodzienne wesele i chcielibyście zobaczyć skład więcej niż dwuosobowy?
Jak jesteś ubrany prowadząc wesele?


Ubiór jest dla mnie niezwykle istotny. Dbam o to, by zawsze był schludny, elegancki i jednocześnie na czasie. Odpadają zbyt duże koszule, czy krótki rękaw i szerokie spodnie. Ostatnio najczęściej jest to kamizelka z krawatem lub muchą w połączeniu z klasyczną, białą koszulą.
Czy dysponujesz maszyną do ciężkiego dymu używanego do tzw. "Tańca w chmurach"?


Tak. Jeżeli chcecie ukryć wszystkie, nawet najmniejsze niedoskonałości taneczne podczas Waszego pierwszego tańca lub po prostu zależy Wam na niesamowitym efekcie na zdjęciach i filmie, mogę zaproponować Wam również wysokiej klasy ciężki dym w wyjątkowej cenie.
Czy możemy liczyć na Twoją pomoc przy wyborze innych usługodawców?


Zdecydowanie tak. A jeżeli jeszcze sami nie znaleźliście tych właściwych, to wręcz polecam takie rozwiązanie. Współpracuje wyłącznie z tymi osobami, którym sam byłbym w stanie powierzyć pracę na własnym weselu. To usługodawcy sprawdzeni, z którymi miałem już okazję współpracować, prezentujący wysoką jakość, rzetelność i sumienność. Nigdy nie polecam osób, których sam nie widziałem w akcji, ponieważ wiem, że współpraca DJ-a z kamerzystą, fotografem, a nawet barmanem jest niezwykle ważna i istotnie wpływa na jakość całej imprezy.
Czy można u Ciebie wstępnie zarezerwować termin?


Termin jest ostatecznie zarezerwowany w momencie gdy podpiszemy umowę. Do tego czasu funkcjonuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Mogę ewentualnie "przytrzymać" termin, jeśli planujemy wspólne spotkanie w ciągu trzech dni.
Na ile miesięcy przed weselem najlepiej jest rezerwować Twoje usługi?


Tutaj tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Pary młode decydują się na moje usługi najczęściej niecałe dwa lata przed planowanym weselem, jednak przy odrobinie szczęścia, macie szansę trafić wolną sobotę nawet dwa miesiące wcześniej. Oczywiście im wcześniej zapytacie, tym większa szansa, że będę wolny w tym konkretnym dniu.